Müge & Tanju için sevgililer günü kurabiyeleri

Bolca kurabiye, her biri birbirinden farklı olacak şekilde… seçilen belirli modellerden…bu kurabiyeler de Bursa’ya Müge hanıma gidecek.
Bugünlerde keyfim pek yerinde, şarkılar söyleye söyleye çalışıyorum mutfakta ve işte. Ama bir o kadar da yoğunum, 3 te yatar oldum her gece… sabah 9 iş başı! Alıştım galiba uykusuzluğa sonunda. 🙂 Bu DSLR ı da kullanmayı hala tam öğrenemedim tabi; ama dipsiz kuyu. Lensler alıyoruz, ışıklar bişiler… Sonunda olacak da ben de yeni yeni alışıyorum işte ISO lar, f ler vs.
Çok sevdiğim görümcem Arzu nun tavsiyesi üzerine bu sene hediye kurabiye verecektim sevgililer gününde…hani çekilişle yapılıyor ya. Yorum bırakıp da kazanana hediye… aslında tam zamanıydı ama öyle çok sipariş vardı ki araya sıkıştıramadım, devrik durumdayım. Belki başka bahara, fikriniz olursa açığım, ama belki kurabiye süsleme malzemesi ile yaparım; ne de olsa bloguma müşteriler pek bakmıyor da burada blogcu arkadaşlarım var…neyse zaman ayırmak lazım – bende de zamansızlık bol! Bu ara kendime hiç yeni malzeme alamadım, hatta malzeme aldığım yerleri gezmeye vaktim bile olmadı ki yeni ürünler seçeyim, alınacakları tespit edeyim. Kendimi boşlukta hissediyorum böyle olunca 🙂 Ama yakındır, şu son 1-2 siparişim var onları da teslim edeyim, şöyle bir günü sadece kendime ayırıp keyif yapacağım. İşte bu vesileyle biraz da yeni malzemeler alırım.
nice sevgililer günlerine…
Aşk kurabiyeleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar da burada…

Comments

  1. Merhaba Elif.. Ne kadar güzel kurabiyeler, özelliklede 2. resimdeki kurabiyen çook sevimli olmuş.. Oldukça başarılı bir blog takibindeyiz.. :))

  2. Çok teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim 🙂

    başarılar!