Asker Kurabiyeleri Mert’in…

Artık atölyeden çıkan kurabiyeleri takip edemez, yönetemez hale geldim. Eskiden hiç değilse hatıra olsun diye iPhone fotoğrafı almaya çalışırdım, şimdi o bile zor geliyor. Ancak çok özel olduğunu düşündüğüm bir çalışma olursa resmedebilirim.
Yeni heyecanım pastalar! Bu arada hala kazık yemeye devam ediyorum; öğrenemedim ticarette güven olmayacağını. Kanal D bile dolandırdı beni; logonuzu yayınlayacağız diye sponsorluk ayağına hatırlamadığım bilmem kaç yüz kurabiye ve logolu pastayı ücretsiz aldılar. Nerede logo. Kazanmak için 1 Dakika programının ilk günü kutlamasına çalıştık; ama defalarca söz almama rağmen yapımcı firmanın beni kandırdığını anladım daha sonra. Bir de beni tekrar arayıp söz bu sefer 2 kere yayınlayacağız, bize tekrar pasta demezler mi. Eskisi yayınlanmadan bir daha bizden ürün çıkmayacağını söyleyince arkası kesildi isteklerin. Ne olacak ki; sırayla kandırırlar bir çok pastacı var. Söz vermiştim artık hediye/sponsor kurabiyeler yapmayacağıma, ama olmuyor. mesele işin maliyeti asla değil; geceli gündüzlü verilen emek.

Asker kurabiyelerini Bursa’lı Mert için hazırlamıştım, gitmeden önceki gece yesin diye. Hayırlı tezkereler!

Kaan Ferit’e “Hayırlı Tezkereler”


Geceyarısı gelen siparişle ertesi güne yetişen bir sipariş bu! Kaan Ferit için Ankara’ya gönderiyoruz.
Yılbaşı hazırlıkları başladı, kutular, kurdeleler, siparişler… şu yılbaşını atlatsak!

O şimdi asker!

Asker Çağdaş’ın doğumgününe…

döndük ama rüya bitti havalarındayız. Paris öncesi yapmış olduğum kurabiyeler bunlar!

Asker kurabiyeleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar burada.

Asker Kurabiyeleri

Siirt’te askerlik görevini yapan Sinan’ın doğumgünü kutlamasına eşlik edecek kurabiyeler. Tasarım sipariş verene, renkler de bana ait. Keyif aldım asker kurabiyelerden

En alttaki tüfeklinin veya plastik muhafazası olan asker künyesinin resimlerini çekmedim; çünkü bu modelleri Elif’in Kurabiyeleri‘nde standart modellere koymak istemiyorum.


Tatil ertesi işe dönme bunalımı yaşıyorum!!

Asker kurabiyeleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar da burada…