Bilgi Üniversitesi için bilimum mesajlı kurabiyeler

Dün gece Betül’e kurabiye yapmıştım ya (bu arada Betül reklamcı…tüm bu yaratıcı fikirler o yüzden) bu gece yine Betül’e çalıştım… bitmişti kurabiyeleri teslim etmiştim ki bir kaç saat sonra yeniden mail aldım; gülen surat kurabiyeleri yapalım diye… Neticede konuşa konuşa bunlar çıktı…2 tane daha çıkası vardı ama malum kanımızda lazlık var, çalışmadı kafa bu saatte.
Yarın Fransa’nın resmi tatiliymiş, patron tatil 🙂 ben de evde takılacağım, biraz da dinlenirim, 2 gecedir geç yatıyorum. Bugün aslında 1de bitti kurabiyeler, hadi bravo yatacağım derken saat 2:30 olmak üzere…ne zaman geçiyor bu vakit anlamıyorum
Bugün ufak çaplı bir mucize oldu hayatımda. Ece! 2 sene uyumadı, emzirmeye uzun süre devam ettiğim için bir dolu bağımlılıklar yarattı kendinde uykuya geçmek için. Çok zor 2 sene geçirdik, dile pek kolaymış ama zordu! Bugün Ece geldi; ‘anneeee, ee eee’ diye tutturdu. Heyecanla bir sarılmışım yastığını pijamalaırnı hazırlamışım ki uyuyuverdi. Hala inanmıyorum gibi!
Ben bu kız ve erkek bebekleri pek sevmiyorum; Betül sevdiği için yaptım; aslında iş kadını iş adamı gibi giydirmem lazımdı ama neşeli giyimli elemanlar/çalışanlar çıktı bu çalışmadan.
Betül umarım beğenirsin, sabah 8:30 da bekliyorum; sevgiler 🙂
(Hala Elvis partinden foto bekliyorum; meraktan)
Ece’nin doğumgünü bir anda geliverecek biliyorum, ama hala mekan seçebilmiş değilim (ve hatta araştırmış değilim) Piknik önerim kabul görmedi, zaten artık çok da plan yapmıyorum. Ne zaman organize olsam bir kaybımız oluyor; son 2-3 gün hallederim sanki. 100 kişi olacak belki sorun da orada; herkese aynı anda yapayım istiyorum çünkü destansı 3 katlı dev bir pasta yapma hayalim var-bazen şeytan dürtüyor uğraşma sen de yaptır diye ama kendim yapasım var. Bakalım ne kadarını yetiştirebileceğim.
BOŞ BOŞ KONUŞASIM VAR BENİM BU GECE!! Yatayım ben bari, iyi geceler 🙂
Resimli-Logolu-Fotoğraflı Kurabiye fiyatları ve detayları ile ilgili almak için buraya…

Doğumgünü kurabiyeleri fiyatları ve detayları ile ilgili almak için buraya…

Mezuniyet kurabiyeleri fiyatları ve detayları ile ilgili almak için buraya…

Comments

 1. Elifciğim nacizane bir tavsiye . Ecenin doğum gününü daha çok Ecenin yaşıtlarının olacağı bir şekilde yapsan hem onun için daha eğlenceli hem de senin gibi yoğun çalışan bir insan için daha kolay olur gibi geliyor. 100 kişi mi!! yanlış okudum diye bir daha okudum:))
  Biz bu yıl Ardanın doğum gününü sadece arkadaşları ve anneleriyle yaptık çocuklar çook eğlendi. evde yaptık hava iyi olsaydı yeşil alanda yapacaktık ama biz çok zevk aldık.

  Tabi aile büyüklerine küçücük bir d. günü seromonisi yaptık ama sadece pasta kestiğimizden o pek sorun olmadı bize..

  Sen kararlı gibisin ama 100 kişilik bir doğum gününe:)) Hadi yap bakalım 3 katlı kocamannn pastanı İst. da olsaydım gelirdim yardımına koşa koşa :))

 2. çok çok haklısın aslında ama benim ailem böyle
  kocaman!!!

  ilk doğumgününü ailemle yapmak arzusundaydım nasılsa büyüyünce arkadaşlarını bulunca yüzümüze bakmıyolar diye, ama geçen sene dayım rahatsızdı o yüzden yapamadık.. bu sene çok istiyorum ailemizle olalım, 100 kişi olmaz aslında
  Bana sorarsan 50-60 ancak; çünkü yaz ortası herkes tatil vs… kısmet bakalım

  Ben yorulmam ki, nasıl gamsız ve rahat olduğumu bir bilsen 🙂 ama keşke gelsen iyi olurdu, yine de yolunuz düşerse beklerim; 19 haziran düşünüyoruz, açık hava hayalim var 🙂 Arda yla tanışmış olurduk…

 3. pastayı yapabilecek miyim acaba
  çok iddialı durmak istemem 🙂

 4. anladım doğru geçen sene yapamamıştın haklısın o zaman. Gönlünce bir d. günü olur inş.

  Böyle güzel kurabiyeleri yapan biri o pastayı haydi haydi yapar bence:)) Sadece plan ve programlı olman lazım ki bu sende zaten mevcut.
  Hadi kolay gelsin sanaa:)))

 5. işlh!! göreceğiz bakalım pek az kaldı

  Galiba yer de buldum; bu haftasonu görüşmeye gideceğim; heyecanla 🙂