Melek Nisa’nın dişi çıkmış!

Melek Nisa’nın diş buğdayı kurabiyelerini vakitlice bitirdikten sonra araya başka bir sipariş daha eklendiği için biraz uykusuz kalmıştık o gece. Tümü bittiğinde saat4’e geliyordu ki tablo kurabiyesine başladım. Gözlerim artık flu görmeye başlamıştı, yukarıdaki pembişin kusuru varsa ondan 🙂 Bana bu patchwork harfler konusunda çok mail geliyor; acaba herkes okur mu bilmem. Ama ben yazıları yazmak için modelleme hamuru tercih ediyorum; kağıt gibi incecik açıyor hamuru ve bolca unluyorum…o zaman rahatça yazılıyor.
Kızımın doğumgünü yaklaşmakta…My Gym’e yer ayırttık çocuklar oynasın keyif yapsın diye, ama çoğu da seyahatte olduğu için sanırım iptal etmek durumunda kalacağım. Anaokulunda nasılsa kutlanacak diye ben bu sene yapmasam dedim…ama aileyi de bir araya getirmek güzel olur. Kararsızım, bu sene hazırlıklar gecikmeli başlayacak. 🙂 Pamuk Prenses’iz; ona karar verdik.
bir kaç haftadır minik bir su kaplumbağamız var, şimdiden seyahat vs derken ne yapacağımı kara kara düşünmekteyim, adı kapumkapa (kaplumbağa). Benim kızım bu kadar yaratıcı işte. İsim kötü deyince, “iyi mama olsun” o zaman dedi; ben de kapumkapa’ya razı oldum. Zavallı hayvan.
Ece’ye kalsa evi kedi köpekle dolduracak da sussun diye balık ve kaplumbağa alıverdim. Hiç şansı yok, evcil hayvanlar için, anneden yana! Zavallı balıklara makarna yedirmeler, oyuncaklarını paylaşmak için suya atmalar…balıkları oyuncak gibi konuşturmalar… evde bir şenlik!

Diş buğdayı kurabiyeleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar burada…

Siz de bu kurabiyelerden yapmak/bu konuda eğitim almak isterseniz buraya tıklayın.