Sosyal Sorumluluğumuz, çocuklar

Diyarbakır’da bir okul var, muhteşem sevimli çocukların okuduğu. Çok güleryüzlü bir öğretmenin öğrencileri. Okullarının bir dolu ihtiyaçları var, çocuklar minderlerde oturarak çalışıyor, sobalarla ısınıyorlar. Herşeye ama herşeye ihtiyaç var. Gerçekten ihtiyaç olmasa yazmam!

Kırtasiye, kitap, oyuncak, boyama kitapları ve boyalar… Destek olmak isterseniz bana ya da direk okula gönderide bulunabilirsiniz. Burada okul ismi vb afişe etmek istemiyorum, ancak fotoğrafları ve dünyalar tatlısı çocukları facebook profilimde görebilirsiniz. Okulun ayrıca büyük ihtiyaçları var, dış cephe ve iç cephe boyası ve benzeri. Aramızda bu konularda çalışması olan olduğunu sanmıyorum ama yine de duyurmuş olalım. Belli mi olur!

Biz Dell olarak bir araya gelecek ve bir gönderi yapacağız mutlaka. Bilgi almak isterseniz veya okulun öğretmeni ile görüşmek veya Dell aracılığıyla malzeme göndermek; lütfen benimle irtibata geçin.

Comments

  1. bize adresinizi verir misiniz almak istiyoruz bebek kurabiyeyi ve telefon lütfen

  2. Hi there would you mind letting me know which webhost you’re using? I’ve loaded your blog in 3 different internet browsers and I must say this blog loads a lot faster then most. Can you recommend a good internet hosting provider at a fair price? Cheers, I appreciate it!

  3. I believe other sorts of site owners will want to look into this valuable website as an example. Very clean and easy to use style and design, and in many cases very good subject matter! You’re a pro with regard to this excellent subject 🙂

  4. I comparable the effective info you bestow in your articles. I’ll bookmark your blog and check again now frequently. I’m wholly sure I will hear countless original pack proper here! Clear luck for the next!

  5. I really feel other sorts of online site creators should really consider this unique web site as a model. Absolutely clean and user-friendly styling, along with beneficial information! You are experienced when it comes to this excellent issue 🙂