Ali’nin Mickey Partisine kurabiyeler

Ali’ye 2. sene doğumgünü kurabiyelerini hazırlıyorum, dün gibi daha bir önceki hazırlığım. Partiyi yarın yapacaklar sanırım, şimdiden kutlu mutlu olsun.

Kutuyu da bu gidişimde Roma’dan almıştım, sipariş önceden belliydi çünkü…dükkan bakıyorum, kendime… bir keyifle tabela tasarlayacağım, zevkli işler bunlar… Bir süre sipariş alamam sanırım, daha geçen gün 1060 adetlik Vodafone kurabiyesi teslim ettim tatil dönüşü. Sormayın yine foto yok! Ama aynısından yapmıştım daha önce diye üzülmüyorum, bu da yeni bir event, Elazığ’da gerçekleşen. Çağrı merkezi açmış Vodafone Elazığ’da…haberi:

ELAZIĞ’A ÇAĞRI MERKEZİ… “Şimdiye kadar yaptığı 10,3 milyar TL’lik yatırımla ülkemizde 2. en büyük doğrudan yatırımını gerçekleştiren Vodafone Türkiye, 500 kişi kapasiteli Elazığ Çağrı Merkezi’ni açarak Türkiye’ye bir yatırım daha gerçekleştiriyor. Vodafone Türkiye; Anadolu’nun da yatırımlardan hak ettiği payı alması gerektiğine inanarak, kurumsal, sosyal sorumluluk bilinciyle ülkemizin kalkınması ve gelişmesine katkı sağlamak adına yeni bir adım daha atıyor. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray’ın katılımlarıyla 4 Mart 2011 tarihinde Vodafone Elazığ Çağrı Merkezi’nin açılışı yapılacak.” Kaynak: Elazigsonbaski.com

Mickey veya diğer çizgi film kahramanlarının kurabiyeleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar burada.